Studio Creatio

Studio Creatio nabízí tyto služby:

 

redakční, tisková příprava a vydání knih

 

nahrávání, vydání a distribuce audioknih

 

Uvažujete o vydání knihy vlastním nákladem? Naše nakladatelství podporuje začínající autory a ty, kteří se rozhodli vydávat si knihy sami. Podívejte se na skupinu sami zdatně tvořících autorů na www.papyro.cz.

 

Pro přeměnu Vašeho rukopisu v knihu, ebook či audioknihu nabízíme v našem Studiu Creatio kompletní korekturní a redakční přípravu rukopisů pro tisk.

Provedeme sazbu a grafické zpracování knihy. Vytváříme také elektronické knihy e-books. Profesionálně namluvíme vaši knihu.

 

Namlouvání audioknih

 

Profesionální namluvení vaší knihy do audiopodoby. Vytvoříme audioknihu z jakéhokoli textu, který nám dodáte. Je možné si vybrat mužský či ženský hlas. Vkládáme i zvukové předěly a podkresy. Umíme také vytvářet komentáře, voiceovery. Pracujeme i s videoprogramem a je možné komentář vložit přímo do videa.

 

Cena je 2 400 Kč za výsledný hodinový materiál včetně zvuků a hudebních předělů. (Poznámka: může se mírně lišit podle náročnosti a rozsahu textu).

 

Audioknihy naše nakladatelství prodává na stránkách všech významných prodejců: Audiotéka, Alza, Palmknihy, Kosmas, Rájknih, Audiolibrix a další.

Ukázka: Jan Špreňar, Do sebe stočenej pes

Ukázka: Karel Poláček, Michelup a motocykl

Vytvořilo Studio Creatio v roce 2015 | Knihy | Audioknihy | Divadlo | Venkovní hry